Ми працюємо. Слава Україні!

Про нас

Давайте знайомитись!

Компанія «Komforto» займається продажем матраців, ліжок, меблів для спалень і аксесуарів для сну з 2011 року. І на сьогоднішній день складає три спеціалізовані меблеві магазини у Львові, окремі складські потужності та площі, а також інтернет магазин Komforto.com.ua.

Ортопедичні матраци – основа нашої діяльності. Ми реалізовуємо матраци з натуральних і синтетичних тканин, пружинні і безпружинні моделі. Мережа магазинів «Komforto» є офіційним торговим представником відомих українських фабрик «MatroLuxe», «Велам»,  «EMM», «Come-For»,  а також імпортних «Andersen» (Данія) і «Karibian Descanso» (Іспанія), які вже протягом багатьох років у своїй роботі дотримуються суворих орієнтирів на забезпечення якісним спальним місцем кожного, хто піклується про своє здоров’я.

Матраци запропонованих нами виробників є оптимально збалансовані за критерієм ціни і якості, здатні задовольняти найвищі вимоги покупців. Велика частина виробництва автоматизована, завдяки чому досягається висока точність конструювання матраців і мінімізація відсотку браку. Імпортованою сировиною для виробництва матраців є натуральний латекс і кокосове волокно. Такі штучні гіпоалергенні матеріали, як різновиди ППУ та піни «Меморі» виготовляються на території України.

За майже 10 років роботи компанії ми налагодили також співпрацю з багатьма підприємствами, що спеціалізуються на виробництві та продажі меблів. Завжди йдемо назустріч як оптовим, так і роздрібним покупцям. Мережа магазинів «Komforto» співпрацює з лідерами ринку серед виробників по виготовлені ліжок з усіх куточків України. Ліжка в нашому асортименті виготовлені з натурального дерева різних порід: бук, дуб, сосна. Дерево відрізняється широкою гамою відтінків, так що ви легко зможете купити дерев’яне ліжко під будь-який інтер’єр.

Постачальники меблів гарантують довготривалий термін служби без зміни зовнішнього вигляду і функціональності своєї продукції. Якість продукції фабрика гарантує сертифікатами та іншими документами.

Декілька основних переваг, чому ми на цьому ринку одні з найкращих:

  •  Локація наших магазинів по Львову дозволить вам легко завітати у найближчий шоу-рум та зробити більш детальний і правильний вибір. Адже складно вибирати необхідну жорсткість матраца, зручну подушку, форми і кольори ліжок і меблів через інтернет. Отже, вибір такого виду меблів у фізичному магазині завжди матиме перевагу над онлайн покупкою.
  •  Спеціалізований напрямок меблів і підготовлені продавці також є нашою головною перевагою. Адже видів і напрямків меблів є чимало. Відокремившись в окрему групу меблів для сну, дозволяє нам кращий досвід, асортимент, тримати актуальніші залишки, більш правильно та ретельно готувати спеціалістів з продажу.
  •  Доставку по Львову та околиці міста здійснюємо власним транспортом, що дозволяє (для більшості замовлень) робити це по маршруту і безкоштовно, або за достатньо малу вартість. Уникнувши сторонніх перевізників, ми будемо упевненні, що замовлений товар приїде до вас цілісним та непошкодженим.
  •  Доставку по області здійснюємо постійними партнерами по напрацьованих попутних маршрутах, що також дозволяє суттєво знижувати затрати по транспортуванню і забезпечувати цілісність товарів.
  •  Власні складські потужності дозволяють при необхідності клієнтам забирати товари самовивозом зі складу у Львові. А також підтримувати на складській програмі найбільш ходові розміри і моделі матраців, ліжок та інших меблів. Завдяки цьому Вам не потрібно чекати на виготовлення чи транспортування меблів з виробництв.
  •  Вантажники і спеціалісти зі складання меблів також присутні у нашому колективі. Ми зможемо не лише доставити до під’їзду ваші меблі, а при домовленості винести на поверх і навіть змонтувати їх у Вас дома.
  •  Інтернет-магазин дозволяє робити покупки і познайомитись з нашим асортиментом на відстані, а також продавати його по всій Україні. Це дуже зручно, адже представлений товар онлайн є значно в ширшій кількості варіантів. Окрім цього, ви можете робити свій вибір і здійснювати покупку в будь-який час та навіть у вихідні дні.

Кожного дня наш колектив працює над створенням найбільш комфортних умов для клієнтів. Досвідчені менеджери допоможуть Вам не розгубитись у цій різноманітності і зробити правильний вибір. Завжди чекатимемо на ваші дзвінки та зустріч у наших магазинах.

Всі результати пошуку