Блог

Матрац для малюків

Вибираємо матрац для малюка

Маленька дитина проводить більшу частину життя уві сні. Здоровий сон обумовлений в тому числі і правильним положенням хребта малюка, що сприяє нормальному розвитку опорно-рухового апарату.
Дитячі подушки

Правильно обрана подушка – запорука міцного сну дитини

Здоровий сон - найважливіша складова і запорука міцного здоров'я. Коли ми спимо, наш організм відновлюється і відпочиває, заповнюючи витрачені під час неспання енергію і сили. Саме тому так важливо, щоб спальне місце було комфортним і зручним.
Преміум матрац

Матраци преміум-класу: за що переплачувати не лінь?

Кожна людина, хоча б раз в житті, прокидалася вранці не тільки не відпочившою, але і з досить втомленим відчуттям. Здавалося б, навіть кілька годин здорового сну повинні давати позитивний результат для людського організму. Адже сон - одна з найбільш найголовніших потреб людей.
Безпружинний матрац

Безпружинний матрац, запорука Вашого здоров’я

Для багатьох споживачів дане відкриття стане новиною, однак матраци дійшли до нас не з таємничого і романтичного, повного пишних суконь і корсетів 18 століття. Як стверджують вчені, ще в Стародавньому Римі, щоб не відпочивати на твердому або прохолодному ліжку, взяли на озброєння мішки з різними природними і екологічними наповнювачами.
Як обрати матрац

Який з матраців вибрати?

Різноманітність ортопедичних матраців безумовно подобається покупцям але водночас і насторожує, адже можна легко помилитись при виборі. Можуть виникати питання “Який кращий, цей з пружинним блоком чи той, безпружинний? А можливо краще придбати натуральні моделі - латексний чи кокосовий?”
Всі результати пошуку