Міні матрац Flex 2in1 Kokos

Розмір

1 497 грн
  • Опис

    Міні-матрац Sleep & Fly Flex 2в1 Kokos з кокосової койри з одного боку дуже пружною, а з іншої середньої жорсткості. Цей матрац призначення для того, щоб без великих фінансових витрат оновіті своє спальні місце, зробити сон комфортним і здоровим, як на ліжку, так і на дивані. Даною топпер можна використовувати для нерівних поверхонь, для відпочинку на природі, для дитячої кімнати, для відпустки, а так само, для гостей.

    Ортопедична піна Ergoflex – нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний матеріал. Завдяки особливостям ортопедичної піни сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає навантаження з судин і покращує кровообіг під час сну. Високий рівень щільності матеріалу Ergoflex покращує ортопедичні властивості матраца.

    Латексована кокосова койра – еластичний, довговічний і повітропроникний матеріал. Завдяки просоченню натуральним латексом в 1,5 рази збільшується пружність і міцність кокосової койри, а також підвищується стійкість матеріалу до великих навантажень.

    Дана модель матраца виконується у чохлі з жаккардової тканини із мікрофіброю підвищеної міцності. Також можливо пошити цей матрац у з’ємному чохлі з тканини стрейч із віскозою та системою Aero Balance (*вартість такого виконання відрізнятиметься, уточняйте детальніше у менеджера).

  • Характеристики