Матрац-топпер Street

1 493 грн
  • Опис

    Якщо ваш ортопедичний матрац втратив первинні властивості – не біда!  Купуйте матрац топпер Street Flip Matroluxe – він заповнить функції основного спального місця і доповнить його великим комфортом і затишком.  Топпер Стріт Фліп має оптимальну висоту 6 сантиметрів, саме такої висоти більш ніж достатньо, щоб зробити ваше спальне місце ще комфортніше і зручніше.

    Тонкий матрац Flip Street має у своєму складі два шари піни Oxygen Foam і водонепроникний чохол. Цей матрац можна використовувати для нерівних поверхонь на диванах, для відпочинку на природі, для дитячої кімнати, а також для гостей. Ви можете взяти його на природу, не боячись, що чохол зіпсується вологою, травою і т.п.

    Піна Oxygen Foam – це еластична, насичена киснем піна, яка додає матрацу еластичність, відштовхує вологу і забезпечує високу вентиляцію, при цьому володіє чудовим ортопедичним ефектом. Цей наповнювач є екологічно чистим і володіє гіпоаллергенними, протигрибковими і антимікробними властивостями. Матеріал швидко приймає форму тіла і не схильний до деформацій.

    Матрац Фліп Стріт можна купити з чохлом з системою oxford. Тканина даного чохла не пропускає воду, не схильна до забруднення травою, землею тощо. Повітря природним чином циркулює всередині матраца, завдяки натуральним волокнам, захищаючи його від скупчення вологи і неприємних запахів.

  • Характеристики