Інтер’єр спальної кімнати: вибираємо ліжка

Історія виникнення ліжка налічує тисячолітню історію. Багато тисяч років тому купити ліжко було просто нереально. Доводилося конструювати ложе з підручних матеріалів, розташовуючи матрац, набитий відходами, прямо на землі. Скажемо чесно: таке ліжко було незручним, небезпечним, абсолютно не гігієнічним.

Інтер'єр спальної кімнати

Перше ліжко на високих ніжках з’явилося, мабуть, тільки в Стародавньому Єгипті в 3400 р. до н.е. Про розкішні ліжка, що мали високі різьблені ніжки, було згадано в літописах, які досі зберігаються в історичних архівах. Вони були набагато комфортніші, але все-таки поступаються сучасним конструкціям, призначеним для сну. У наш час навіть найпростіші ліжка – справжні шедеври меблевого виробництва. Це підвищений рівень комфорту.

У покупця є прекрасна можливість підібрати саме ту модель, яка :

  • обов’язково сподобається за естетичними параметрами;
  • підійде за своїми характеристиками до того або іншого дизайну;
  • влаштує за вартістю.

І що радує, так це ціна ліжка, що варіюється в доступних межах. Кожен покупець знайде собі в нашому інтернет-магазині саме ту модель, яка стане найкращим рішенням для облаштування сучасної спальної кімнати.

Як вибрати ліжко для стильної спальні

Як сучасний покупець вибирає меблі для спальної кімнати? По-перше, він неодмінно орієнтується на дизайн приміщення, яке може бути оформлене в різних стилях, наприклад:

  • історичному
  • сучасному
  • змішаному
  • етнічному
  • колоніальному.

вибираємо ліжкаСьогодні фантазія власника може бути нічим не обмежена, оскільки у будівельних магазинах маса різних обробних матеріалів, на основі яких можна створити будь-який дизайн. В інтер’єр неодмінно треба правильно вибрати затишне ліжко, доповнене ортопедичним матрацом.

Отже, які ж ліжка в інтернет-магазині Комфорто підібрати, наприклад, для стилю хай-тек? У строгих формах, без досліджень, з прямими лініями. Це можуть бути вироби, виготовлені з будь-яких матеріалів, головне, – ніяких надлишків. Стиль спальної грецький? Як бути в цьому випадку? Все просто. Досить підібрати модель з невисокими ніжками, прикрашену золотом, бажано у світлих відтінках.

Тобто, перш ніж звернутися на торговий майданчик, слід визначитися, який же стиль у спальній кімнаті планується, яке б ліжко ви хотіли бачити. Коли рішення зважено і прийнято остаточно, треба заглянути на інтернет сторінку Komforto.com.ua і придбати модель ліжка, котре сподобалося.

4 678 грн
5 030 грн
4 313 грн
8 060 грн

Звертаємо увагу на деталі

При виборі ліжка для власної спальні варто звертати увагу на важливі нюанси. Не треба квапитися, адже товарних запасів на складі магазину у достатній кількості. Варто потурбуватися про правильний вибір розміру спального місця, який залежить виключно від вимог покупця і вільного простору в спальній кімнаті. Треба заздалегідь розуміти, який має бути матрац, щоб ліжко стало дійсно зручним. Іноді доведеться отримати консультацію у менеджера магазину, щоб вибір був усвідомленим, правильним. А ліжко у результаті стало б дуже комфортним та практичним. Тобто дрібниці при виборі товару в магазині дуже важливі, адже від деталей залежить рівень комфорту спального місця.

14 888 грн
14 670 грн
17 250 грн
10 875 грн
Komforto
Коментарів немає
Категорії:
Блог
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку