Інтер’єр спальної кімнати: вибираємо ліжка

Історія виникнення ліжка налічує тисячолітню історію. Багато тисяч років тому купити ліжко було просто нереально. Доводилося конструювати ложе з підручних матеріалів, розташовуючи матрац, набитий відходами, прямо на землі. Скажемо чесно: таке ліжко було незручним, небезпечним, абсолютно не гігієнічним.

Інтер'єр спальної кімнати

Перше ліжко на високих ніжках з’явилося, мабуть, тільки в Стародавньому Єгипті в 3400 р. до н.е. Про розкішні ліжка, що мали високі різьблені ніжки, було згадано в літописах, які досі зберігаються в історичних архівах. Вони були набагато комфортніші, але все-таки поступаються сучасним конструкціям, призначеним для сну. У наш час навіть найпростіші ліжка – справжні шедеври меблевого виробництва. Це підвищений рівень комфорту.

У покупця є прекрасна можливість підібрати саме ту модель, яка :

  • обов’язково сподобається за естетичними параметрами;
  • підійде за своїми характеристиками до того або іншого дизайну;
  • влаштує за вартістю.

І що радує, так це ціна ліжка, що варіюється в доступних межах. Кожен покупець знайде собі в нашому інтернет-магазині саме ту модель, яка стане найкращим рішенням для облаштування сучасної спальної кімнати.

Як вибрати ліжко для стильної спальні

Як сучасний покупець вибирає меблі для спальної кімнати? По-перше, він неодмінно орієнтується на дизайн приміщення, яке може бути оформлене в різних стилях, наприклад:

  • історичному
  • сучасному
  • змішаному
  • етнічному
  • колоніальному.

вибираємо ліжкаСьогодні фантазія власника може бути нічим не обмежена, оскільки у будівельних магазинах маса різних обробних матеріалів, на основі яких можна створити будь-який дизайн. В інтер’єр неодмінно треба правильно вибрати затишне ліжко, доповнене ортопедичним матрацом.

Отже, які ж ліжка в інтернет-магазині Комфорто підібрати, наприклад, для стилю хай-тек? У строгих формах, без досліджень, з прямими лініями. Це можуть бути вироби, виготовлені з будь-яких матеріалів, головне, – ніяких надлишків. Стиль спальної грецький? Як бути в цьому випадку? Все просто. Досить підібрати модель з невисокими ніжками, прикрашену золотом, бажано у світлих відтінках.

Тобто, перш ніж звернутися на торговий майданчик, слід визначитися, який же стиль у спальній кімнаті планується, яке б ліжко ви хотіли бачити. Коли рішення зважено і прийнято остаточно, треба заглянути на інтернет сторінку Komforto.com.ua і придбати модель ліжка, котре сподобалося.

8 235 грн
5 253 грн
6 667 грн
6 480 грн

Звертаємо увагу на деталі

При виборі ліжка для власної спальні варто звертати увагу на важливі нюанси. Не треба квапитися, адже товарних запасів на складі магазину у достатній кількості. Варто потурбуватися про правильний вибір розміру спального місця, який залежить виключно від вимог покупця і вільного простору в спальній кімнаті. Треба заздалегідь розуміти, який має бути матрац, щоб ліжко стало дійсно зручним. Іноді доведеться отримати консультацію у менеджера магазину, щоб вибір був усвідомленим, правильним. А ліжко у результаті стало б дуже комфортним та практичним. Тобто дрібниці при виборі товару в магазині дуже важливі, адже від деталей залежить рівень комфорту спального місця.

14 888 грн
14 670 грн
17 250 грн
11 250 грн
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку