+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Каркас для ліжка

Знайдено: 1 - 16 серед 22 товари
Сортувати за

Каркас Standart

744грн.

     Якісна основа ліжка - це запорука правильної функціональності ортопедичного матрацу, що в свою чергу дозволяє вам отримати здоровий і міцний сон. Ортопедичний каркас для ліжка дозволить значно покращити анатомічний ефект матрацу і продовжить термін його служби.

Вигідно купити металевий каркас під матрац або основу на ламелях

     Сучасне ліжко може бути представлене різними варіантами. Ви можете підібрати металевий або дерев'яний каркас для матрацу, як суцільний, так і такий, що містить ламелі. При цьому основи з ламелями забезпечують правильне анатомічне положення тіла, дозволяючи рівномірно розподіляти навантаження. Ще одним вагомим плюсом такої основи є природня вентиляція матрацу.

     Ви можете придбати кілька видів каркасів для ліжка:

  • дерев'яну раму з гнутими ламелями;
  • металевий суцільний каркс з дерев'яними ламелями;
  • металевий розбірний каркас на ламелях;
  • з додатковим підйомним механізмом;
  • розкладачку на ламелях.

Як вибрати кращий каркас для двоспального ліжка?

     Підібрати правильну основу під матрац можна, дотримуючись кількох простих рекомендацій. Так, вибираючи каркас під ортопедичний матрац з незалежним пружинним блоком, варто звернути увагу на основи з більш вузькою відстанню між ламелями. Такий варіант найкраще підійде і для людей з великою вагою.
     На відміну від пружинних блоків боннель, матраци з незалежним пружинним блоком не з’єднують загальною рамою, відповідно навантаження проходить не на весь блок одночасно, а точково. Крім того, більш якісні блоки мають максимальну кількість пружин на один квадратний метр, відповідно кожна з них меншого радіусу. Тому використовуючи каркас для ортопедичного матрацу з більш широкими ламелями, пружини зможуть продавлюватися в проміжках між ними. Це не тільки значно знизить ортопедичний ефект, але і зменшить термін служби вашого ліжка.

     Тому вибираючи каркас під матрац, найкраще зупинити свій вибір на моделях з вузькими ламелями. Якщо ж вам складно самостійно визначиться, то наші менеджери з радістю вам допоможуть.

     Наш інтернет-магазин пропонує вам широкий асортимент якісної продукції від виробника з доставкою додому. Все що потрібно від вас - вибрати каркас для ліжка на ніжках або без них, і необхідний розмір. У нас можна замовити не тільки стандартні розміри, але і індивідуальне виготовлення ліжка за вашими розмірами. Наші ціни обов'язково стануть для вас приємним сюрпризом.