+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Ламелі для ліжка

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
Сортувати за

Каркас Standart

744грн.

Каркас вкладний стандарт

1 239грн.

Каркас стандарт з ніжками

1 516грн.

Ортопедичний каркас на ламелях

     Сучасний ритм життя не дозволяє нам надовго розслабитися, саме тому дуже важливо, щоб ці кілька годин, виділених на відпочинок і сон, були використані з максимальною користю. Для цього необхідно потурбуватись про спальне місце, в першу чергу підібрати хороший ортопедичний матрац, а от покращити його ортопедичні і анатомічні властивості допоможе каркас для ліжка з ламелями. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір даної продукції за доступною ціною.

Конструкція і функціональність

ортопедичні каркаси з ламелями     Ортопедична основа - це несуча рама, яка буває на ніжках і без них, вміщуючи вигнуті вгору дерев'яні ламелі для ліжка. Якщо у вас вже є ліжко з передбаченими бортами, тоді ви можете вибрати для себе варіант без ніжок, який ще називають «решіткою». Підставку з ніжками можна використовувати, як у вигляді вкладки в готову основу, так і окремо.

     Основний принцип роботи каркасу ліжка з ламелями - прийняти на себе навантаження від тіла сплячого, тим самим посилюючи ортопедичний ефект матрацу. Крім того, він дозволяє значно продовжити термін служби спального місця і дуже добре вентилюється завдяки відстані між ламелями.

Який ортопедичний каркас ліжка вибрати?

     Ми пропонуємо вам кілька видів даної продукції в металевій і дерев'яній рамі, які можна підібрати індивідуально під ваші потреби. Якщо мова йде про види ламелей, купити основи можна за різними рішеннями:

  • широкими - бувають накладними та врізними. Перші кріплять за допомогою пластикового тримача зверху рами, інші безпосередньо в саму раму;
  • вузькими - ламелі кріплять за допомогою каучукового тримача, який легко пружинить, роблячи з'єднання з рамою дуже еластичним і гнучким, при цьому залишаючись абсолютно безшумним. Такий каркас ліжка з ламелями краще адаптований до навантаження та ідеально підійде до матраців з великою щільністю пружин, а також для людей, вага яких перевищує 90 кг;
  • основи з регуляторами жорсткості, які знаходяться в зоні попереку дозволяють максимально адаптувати каркас ліжка ортопедичний до ваги і смаку сплячого. Це досягається завдяки використанню здвоєних дерев'яних ламелей, які з'єднують регулятори жорсткості, а точніше спеціальні пластикові тримачі.

     Також ви можете купити ламелі для ліжка з додатковими функціями, наприклад, з підйомним механізмом. Це надасть доступ до ящиків для білизни, і заощадить простір в будинку. Підібрати високоякісний і довговічний ортопедичний каркас з найкращими характеристиками можна в нашому інтернет-магазині.

     Менеджери нададуть відповідь на будь-які питання, що вас цікавлять, допоможуть визначитися з вибором і купити кращий варіант для вашої спальні. Приємним сюрпризом для клієнтів стануть наші ціни, які дозволять зробити ваш сон комфортним без зайвих витрат.