+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Купити ліжка розкладушки з матрацом

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
Сортувати за

     У більшості людей розкладачка асоціюється з незручністю, болями у хребті і поганим сном. При цьому таке ложе жахливо скрипить і важко перевертатись у ночі так, щоб не розбудити сплячих поряд людей. Але, не дивлячись на усі її негативні сторони, розкладушка достатньо практична річ, яка виконує роль додаткового спального місця.

Розкладушки на ламелях з матрацом

     У інтернет-магазині Комфорто представлені сучасні ортопедичні розкладушки, які не мають недоліків присутніх їх попередникам. До того ж при необхідності їх легко можна скласти, тим самим звільнивши територію.

Конструкція виробу

розкладушка на ламелях     В вибірковому арсеналі інтернет магазину Komforto знаходяться ортопедичні розкладачки, які кардинально відрізняються від радянських аналогів, оснащених незручною металевою сіткою-гамаком. Наші вироби укомплектовані надійними ламелями, що виконують функцію опори для ортопедичного матраца.

     Рейки можуть бути виготовлені із гнутої фанери берези, буку і будь-якої іншої породи дерева. Кожне представлене нами ліжко розкладушка має злегка витягнуту до верху форму, що сприяє підвищенню ортопедичних властивостей матраца. Також у нас можна купити вироби з пружними ламелями, які забезпечують здоровий і комфортний сон.

     Завдяки таким рейкам розкладачка з ортопедичним матрацом прослужить на протязі багатьох років, не втративши при цьому своїх естетичних і функціональних якостей. Складається вона із десяти-двадцяти високоякісних ламелей, які встановлюються за допомогою застосування каучукових або пластикових тримачів.

     Може використовуватися і другий варіант – з обох сторін каркасу в металеву опору встановлюються кінці ламелей. Розкладушка ортопедична виготовляється із потовщеного та міцного металу, поверхня якого оброблена антикорозійним складником.
     Це дозволяє мінімізувати ризик виникнення на каркасі іржі у випадку впливу вологи. Ще однією досить важливою особливістю розкладачки на ламелях є простота догляду за нею, адже досить протерти її поверхню вологою ганчіркою.

Основні особливості:

  •  Високий ступінь практичності
    Представлена інтернет-магазином Komforto розкладушка із матрацом є повноцінним невеликим односпальним ліжком, на якому зможе легко поміститись одна людина.
  •  Комфортабельність
    Наша продукція оснащена товстим і практичним каркасом, саме тому Ви зможете не тільки прекрасно виспатись, але, також не пошкодите свій хребет.
  •  Мобільність
    Не дивлячись на те, що розкладушка з ламелями оснащена матрацом, його вага є невеликою. Тому її легко можна перенести в необхідне місце.

     Інтернет-магазин Комфорто - береже Ваш сон і здоров’я! У нас Ви зможете купити високоякісні розкладачки, зроблені із кращих матеріалів світовими виробниками по невисокій ціні.