- 18 %

Матрац Класік 80х190

3 120 грн 2 549 грн
Є в наявності
 • Опис

  Матрац Класік – поєднання трьох кращих пропозицій: цінового сегмента, комфорту і можливості змінювати відчуття. Основа матраца – класичний пружинний блок Pocket Spring. Можливість змінювати відчуття за рахунок поверхонь різної жорсткості. На жорсткої стороні «літо» використані два настили: койра кокосова і жорсткий настил Thermofelt. На боці «зима» м’яка поверхня за рахунок об’ємного настилу з матеріалу Thermoflex.

  Пружинний блок Pocket Spring – найбільш ефективна основа кращих моделей пружинних матраців. Система незалежних пружин повністю розподіляє навантаження, створюючи анатомічний ефект.  Використання конструкції рами з обох сторін блоку пружин підвищує рівень довговічності матраців.

  Кокосова койра – просочена латексом структура створює напівжорстку, пружню основу – найважливіший аспект довговічності матраца.  Основні переваги екологічно чистого природного матеріалу: бактерицидні властивості, не схильна до гниття, не викликає алергічних реакцій.

  Thermofelt – це настильний матеріал, продукт термічного з’єднання волокон і невід’ємний елемент якісного матраца. Призначення – розподіл навантаження і створення стабільного захисту м’яких настилів від металевої структури пружинного блоку.

  Thermoflex – це плити, що складаються з суміші відновлених і ПЕТ волокон. Пружна об’ємна структура з ущільнених горизонтальних шарів волокон, поєднує одночасно стабільність і еластичність поверхні, збільшує висоту матраца і, одночасно, розподіляє навантаження.

  Sprut  – об’ємний нетканий волокнистий матеріал. Відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності і довговічності поверхонь матраца. Авторські технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами бавовни, вовни, конопель створюють визначають якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні.

 • Характеристики
  Причина розпродажу

  Розпродаж залишків з складу

  Стан товару

  Новий запакований, без пошкоджень

  Бренд
  Висота матраца

  20 см

  Жорсткість

  помірно м'який, середній

  Навантаження
  Допустиме навантаження на одне спальне місце.

  до 100 кг

  Вид матраца

  Пружинний

  Тип основи

  Незалежні пружини Pocket Spring

  Наповнення матраца

  Thermoflex, Кокосова койра, Нетканий матеріал Sprut, Нетканий матеріал Termofelt

  Ефект "зима-літо"

  Так

  Знімний чохол

  Ні

  Гарантія

  18 місяців

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email