Естелла

Комод Теса

Номер:
komod-tesa

Вартість

4 930грн.

Виріанти

Ви отримаєте +493 бали
 • Опис

       Комод Теса стане прекрасним доповненням до будь-якого ліжка виробника Эстелла. Це може бути і двох'ярусне ліжко, і двоспальне, і підліткове ліжко Нота.
       Стінка комода виготовлена з трьох частин, що виключає її деформацію. Верх комода - це склєний цілісний щит або масив буку завтовшки не менше 24мм. Використовуються телескопічні направляючі. У комоді є три зручні місткі ящики.

  Матеріали:

       Меблі з натурального дерева буку особливо цінні завдяки численним перевагам. В першу чергу це довговічність і екологічність, її вражаючі властивості стійкості проти деформації. За рахунок особливої структури дерева Бук регулює вологість в приміщенні, тим самим створює сприятливий мікроклімат в кімнаті. І врешті-решт так звана природна чарівливість, виражена в особливому візерунку Буку, завдяки чому меблі з нього завжди виглядають шикарно і естетично.

  Щит(бук) - дерев'яна плита, що складається із склеєних брусків натурального дерева за спеціальною технологією. За рахунок своєї структури наділений особливими характеристиками: стійкість перед вологістю повітря, гігієнічно і екологічно чистий матеріал, абсолютно безпечний, і найголовніше довговічний. 

  Масив(бук) - елементи деревини зрощені виключно по ширині що мають виразну однотонну структуру.
 • Оплата і доставка
  Виникли питання?

  Телефонуйте: +38 (097) 080-18-11
  або ми самі вам зателефонуємо

 • Залишити відгук
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід