Матрац Lime / Лайм

3 321 грн
 • Опис

  Ортопедичний матрац серії Yellow Лайм – неймовірно комфортний двосторонній матрац з ексклюзивним дизайном, виконаний з матеріалів найвищої якості. Модель увібрала в себе найкращі якості, які мають бути в ортопедичному матраці. П’яти зонна система підтримки на основі пружинного блоку Multi Pocket доповнена бічним посиленням Butterfly і кутовою системою по кутах. Додаткові настильні шари складаються з екологічних і гіппоаллергенних матеріалів, а  чохол моделі виконаний з ексклюзивної тканини Beautysonno.

  • Тип: двосторонній
  • Блок: незалежний (покет 5 зон)
  • Висота: 20 см
  • Жорсткість: 3
  • Навантаження: до 140 кг
  • Гарантія: 24 місяці

  Ортопедичний матрац Yellow Lime / Лайм Matroluxe – це двосторонній пружинний тип матраца з симетричним (3 і 3) рівнем жорсткості і ефектом «зима-літо». Основою матраца є незалежний 5-ти зонний блок пружин PocketSpring. Кожна пружина має окремий мішечок і функціонує незалежно від інших. Така конструкція сприяє рівномірному розподілу тиску, який чиниться на тіло людини і максимальної підтримки хребта в природному анатомічному положенні.

  Pocket Spring 5-zon – незалежний пружинний блок, який забезпечує максимальну ортопедичну та анатомічну підтримку. Кожна пружина знаходиться в окремому чохлі з тканини, що дозволяє окремим частинам матраца не взаємодіяти між собою. Мультизонний блок забезпечує правильну підтримку для 5-ти зон тіла завдяки різної твердості пружин.

  Єврокаркас з пінополіуретану, розташований по всьому периметру блоку пружин підтримує форму матраца в первісному стані і не допускає деформацію країв. Чохол матрацу виконаний з ексклюзивної тканини Beauty Sonno розробленої спеціально для цієї лінійки. Наповнювачі шерсть і бавовна забезпечують оптимальний мікроклімат в будь-який час року.