Двоспальне ліжко Ноліна 160х200

6 606 грн 5 599 грн
Є в наявності
 • Опис

  На розпродажі біле букове ліжко Ноліна в розмірі 160х200.

  Ліжко Ноліна  – дерев’яне ліжко простих, чітких ліній, без  узніжжя . Узголів’я ліжка, дуже лаконічне, без декоративних надмірностей, являє собою поєднання широких горизонтальних і вертикальних планок.

  Це ліжко точно знайде своїх шанувальників серед любителів мінімалізму, крім того, його дизайн, не переобтяжений деталями, буде доречний в будь-якій спальні.

  Ортопедична основа з міцних букових ламелей з кроком 5,5 см забезпечує відмінну підтримку матрацу і довгий термін його експлуатації.  За бажанням покупця можливе встановлення посиленої ламельної основи з відстанню між ламелями 2,5 см. Вартість ліжка в такому випадку буде вища.

  Ліжко з натурального дерева – масиву сосни, бука або дуба. Покривається екологічним і безпечним маслом або лаком, на вибір.  Широка палітра кольорів дозволить втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

  Ліжко Ноліна може бути укомплектована ящиками для білизни, які можна розташувати як з одного боку для односпальних і полуторних моделей, так і з двох сторін, для двоспального типу ліжок.

  Додаткова інформація:

  • Кожне ліжко може бути виконана в маслі або в лаку, доплата за лакове покриття + 200грн.
  • Розмір спального місця по довжині виконується в розмірах 190 і 200 см, і на ціну не впливає
  • При замовленні ліжка з нестандартними характеристиками (поєднання кольорів, зміна розміру), ціна ліжка збільшується на 15%
  • Доплата за білий колір + 20% до вартості виробу
  • Доплата за посилені ламелі – 230 грн до вартості ліжка будь якого розміру
  • При бажанні ліжко може бути укомплектоване місткими висувними ящиками за додаткову оплату, в яких без зусиль помістяться необхідні речі:

  Висувний ящик №1 ширина: 99 см СОСНА – 1450 грн, БУК – 1924 грн, ДУБ – 2826 грн
  Висувний ящик №2 ширина: 130 см СОСНА – 1796 грн, БУК – 2530 грн, ДУБ – 3505 грн

 • Характеристики
  Матеріал

  Бук

  Причина розпродажу

  Розпродаж залишків з складу

  Стан товару

  Новий запакований, без пошкоджень