Розмір

7 660 грн
 • Опис

  Представляємо черговий продукт від виробника дерев’яних меблів, української фабрики “Естелла” – ліжко Селена. Тонкі форми моделі Селена надають їй вишуканість і елегантність для поєднання з тонким інтер’єром вашої спальні, а міцна основа виготовлена з буку і надійний підйомний механізм з використанням газ-ліфта нададуть вам упевненість в довгостроковому використанні цієї моделі.
  Прямі форми основи ліжка дозволять вам використати об’єм основи для зберігання максимальної кількості речей прихованих від оточення. А підйомний механізм дозволить вам використати цю перевагу без великих зусиль.

  Матеріали:

  Меблі з натурального дерева буку особливо цінні завдяки численним перевагам. В першу чергу це довговічність і екологічність, її вражаючі властивості стійкості проти деформації. За рахунок особливої структури дерева Бук регулює вологість в приміщенні, тим самим створює сприятливий мікроклімат в кімнаті. І врешті-решт так звана природна чарівливість, виражена в особливому візерунку Буку, завдяки чому меблі з нього завжди виглядають шикарно і естетично.

  Ліжко комплектується гнутими ламелями з букової фанери завтовшки 8 мм. Впливає на загальну жорсткість і міцність спального місця, а так само, мінімальна відстань між ламелями поліпшить ортопедичні властивості матраца і продовжить термін його служби.

  За додаткову плату Ви можете замовити ліжко з посиленим блоком, де відстань між ламелями 4 см і 2,5 см.

 • Характеристики
 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email