Безпружинні ортопедичні матраци

Матрац Slim Roll

1 980грн.

Матрац NeoBlack

3 726грн.

Матрац Nirvana Duo

10 400грн.

Матрац Mix Roll

5 115грн.

Матрац NeoBlue

5 151грн.

Матрац-топпер White kokos

2 880грн.

Матрац NeoGreen

4 515грн.

Матрац NeoWhite

5 786грн.

     Сучасний ринок надає величезний вибір матраців з різними функціональними якостями та "начинкою". Проте особливою популярністю серед споживачів користуються саме матраци без пружин. І це виправдано адже вони мають в розпорядженні масу без застережних переваг.

Безпружинні матраци, які створюють неймовірний комфорт сну

     Інтернет-магазин Комфорто надає Вашій увазі унікальні безпружинні матраци зі штучними та натуральними наповнювачами, функцією рівномірного розподілу тіла і ваги, а також неймовірними ортопедичними особливостями.

Позитивні сторони виробів

     Сучасні матраци безпружинні значно перевершують моделі, оснащені пружинами та ось в чому :

  •  Такі матраци не скриплять, а також їм не властиві коливання, на відміну від "пружинних побратимів".
  •  Здатні "копіювати" положення тіла, тому безпружинні ортопедичні матраци не викликають викривлення хребта і він знаходиться в розслабленому стані під час відпочинку або сну.
  •  Сприяють розвитку правильної і здорової дитячої постави.
  •  Подані у каталозі матраци безпружинні не мають в наявності металевих елементів, здатних негативно впливати на людське здоров'я і утворювати магнітне поле.
  •  Вживані наповнювачі являються гіпоалергенними й антистатичними, тому матраци безпружинні ортопедичні можна купляти для алергетиків та дітей.
  •  Експлуатаційний термін досягає понад 20 років.
  •  Вагова категорія виробів незначна.
  •  Можуть витримати близько 145 кілограмів.

Який може бути наповнювач у безпружинного матраца?

- Кокосова койра.
- Латекс(штучний, натуральний).
- Пінополіуретан.
- Поролон.
- Рослини (висушені) : листя агави, водорості, пальмові стволи, пальмове листя і ін.

Як правильно вибирати безпружинні ортопедичні матраци?

Безпружинні ортопедичні матраци     Найбільшим попитом користується сучасний наповнювач - латекс, оскільки він зумів себе зарекомендувати з найкращого боку і споживачі віддають йому свою перевагу. Також не менш популярним видом є кокосова койра.
Цей наповнювач здатний забезпечити безпружинний матрац максимальною жорсткістю. І почесне третє місце займає пінополіуретан. Проте у кожного покупця свої вимоги та переваги, тому тільки Вам вибирати з яким саме наповнювачем буде куплений Вами матрац.

     У інтернет-магазині Komforto Ви зможете знайти матраци безпружинні виготовлені з високоякісного матеріалу по сучасних висококласних технологіях кращими світовими виробниками. Вам не доведеться особливо витрачатися, оскільки наша цінова категорія знаходиться на доступному рівні.