Ортопедичні пружинні матраци типу Bonnel

Матрац Roll Spring 1

1 148грн.

Матрац Roll Spring 2

1 438грн.

Матрац Baby Soft

1 642грн.

Матрац Міраж

1 800грн.

Матрац Магнум

1 825грн.

Матрац Тренд

1 884грн.

Матрац Лайт кокос

2 028грн.

Матрац Classik 2 in 1 Kokos

2 031грн.

Недорогі пружинні матраци в магазині Комфорто

     Матраци займають особливе місце в житті кожного із нас, оскільки основною їх «метою» являється забезпечення здоровим та повноцінним сном, а також комфортабельним положенням тіла. Проте, особливою популярністю на споживчому ринку сьогодні користуються саме пружинні моделі.

     Саме тому якщо ви хочете купити висококласні та практичні ортопедичні пружинні матраци, то в такому випадку, інтернет-магазин «Komforto» до Ваших послуг! В нашому каталозі представлені кращі вироби відомих виробників, які відповідають усім світовим стандартам якості та експлуатаційної безпеки.

В чому особливість ортопедичних пружинних матраців?

     Враховуючи те, що ці вироби буквально «копіюють» положення людського тіла. Таким чином, хребет знаходиться у розслабленому стані, знімаються спазми в області м’язів, підвищується показник живлення усіх життєво необхідних структур в області стовпа хребта, саме тому сон стає повноцінним та здоровим.

Що являють собою матраци пружинні ортопедичні з незалежними блоками?

недорогі пружинні матраци     Залежні блоки, або як їх ще називають «бонель», мають вигляд металевого суцільного плетіння. Під час їх виготовлення застосовується близько сотні спеціальних п’яти-виткових пружин, з’єднаних фіксуючими міцними вузлами.

     Такі пружинні елементи, якими оснащені усі недорогі матраци, встановлюються по принципу мінімалізації опорного радіуса. Це приводить до того, що вони не труться і не доторкаються між собою, а положення тіла правильно розподіляється по усій поверхневості ортопедичних пружинних матраців.

     Але, навіть, не дивлячись на те, що такі пружинні блоки володіють високим ступенем зносостійкості та можуть витримати навантаження більш як 180 кілограмів, вони володіють у своєму розпорядженні деякими «підводними каменями»:

  • Недорогі пружинні матраци мають так названий «ефект гамака», тобто під навантаженням пружини одночасно прогинаються.
  • Низький показник пружності. Через певний проміжок часу на матраці утворюється вм’ятина.

     Але, все ж таки, окрім не достатків матраци пружинні мають масу переваг, одною з яких являється достатньо низька вартість.

Синтетичні та натуральні наповнювачі

     З нами співпрацюють кращі світові виробники. Вони створюють дійсно практичні й комфортабельні ортопедичні пружинні матраци, недорого купити які можна в інтернет-магазині «Komforto». В процесі створення виробів вони застосовують наступні наповнювачі:

  • Латекс – володіє чудовою еластичністю, вологостійкістю, гіпоалергенністю, довговічністю, ергономічністю і гігієнічністю.
  • Шерсть – такі матраци недорогі, демісезонні, гігієнічні та екологічні.
  • Кокоса койра – володіє бактерицидними природними властивостями, екологічна, довговічна, гіпоалергенна та зносостійка.
  • Войлок – цей варіант призначений для тих, хто хоче купити матрац дешево, але при цьому отримати міцну, зносостійку і практичну покупку.
  • Натурал Фоам – еластичний синтетичний наповнювач, який практично не відрізняється від натурального варіанту. Наповнені ним недорогі матраци в інтернет магазині «Komforto» можуть бути як з залежними, так і матраци з незалежними блоками.

     У кожного споживача сьогодні є унікальна можливість купити в нас високоякісні та недорогі ортопедичні пружинні матраци!