Матрац Аврора

Артикул: velam-avrora Категорії: , Тег:
Бренд: Velam

3 108 грн 2 484 грн
  • Опис

    Ортопедичний матрац Аврора Велам – це двосторонній матрац середньої жорсткості на основі блоку пружин з ефектом “Зима-Літо”. Основною частиною матраца є блок пружин Pocket Spring, який має 5 зон жорсткості. Розподіл пружин на зони забезпечує максимальну підтримку. Кожна з пружин знаходиться в мішечку і функціонує окремо від інших. Така конструкція дозволяє точково розподіляти навантаження, за рахунок чого посилює анатомічні і ортопедичні характеристики. Спеціальне зонування цього пружинного блоку здатне істотно понизити больові відчуття в поперековому відділі. Таз і стегна максимально підтримуються і адаптуються до рухів під час сну. Зона колін знаходиться в зручному положенні всю ніч, а гомілка і ступні розслабляються.

    Thermoflex – спеціальні плити з суміші відновлених і поліефірних в’язких волокон, які мають об’ємну і дуже пружну структуру і розташовані горизонтально. Вони, у свою чергу, поєднують в собі властивість еластичності, і стабільності, що надає матрацу додаткову висоту і здатність розподіляти навантаження.

    Чохол матраца – особливий трикотаж, з бархатистою поверхнею на еластичній основі, надає  м’якість, пишноту і ефект збитої перини.

  • Характеристики