Матрац Аврора

Артикул: velam-avrora Категорії: , Тег:
Бренд: Velam

3 108 грн 2 484 грн
 • Опис

  Ортопедичний матрац Аврора Велам – це двосторонній матрац середньої жорсткості на основі блоку пружин з ефектом “Зима-Літо”. Основною частиною матраца є блок пружин Pocket Spring, який має 5 зон жорсткості. Розподіл пружин на зони забезпечує максимальну підтримку. Кожна з пружин знаходиться в мішечку і функціонує окремо від інших. Така конструкція дозволяє точково розподіляти навантаження, за рахунок чого посилює анатомічні і ортопедичні характеристики. Спеціальне зонування цього пружинного блоку здатне істотно понизити больові відчуття в поперековому відділі. Таз і стегна максимально підтримуються і адаптуються до рухів під час сну. Зона колін знаходиться в зручному положенні всю ніч, а гомілка і ступні розслабляються.

  Thermoflex – спеціальні плити з суміші відновлених і поліефірних в’язких волокон, які мають об’ємну і дуже пружну структуру і розташовані горизонтально. Вони, у свою чергу, поєднують в собі властивість еластичності, і стабільності, що надає матрацу додаткову висоту і здатність розподіляти навантаження.

  Чохол матраца – особливий трикотаж, з бархатистою поверхнею на еластичній основі, надає  м’якість, пишноту і ефект збитої перини.

 • Характеристики
  Бренд
  Висота матраца

  22 см

  Жорсткість

  середній

  Навантаження
  Допустиме навантаження на одне спальне місце.

  до 120 кг

  Вид матраца

  Пружинний

  Тип основи

  Незалежні пружини Pocket Spring

  Наповнення матраца

  Thermoflex, Хлопок, Шерсть

  Ефект "зима-літо"

  Так

  Знімний чохол

  Ні

  Гарантія

  18 місяців