Матрац Extra

Артикул: sleep-fly-extra Категорії: ,
Бренд: Sleep&Fly
Розмір

4 127 грн 2 889 грн
 • Опис

  Двосторонній ортопедичний матрац “Extra” – модель з лінійки матрацних виробів “Sleep&Fly” від компанії “EMM”. Представлена модель матраца розроблена спеціально для шанувальників жорстких спальних поверхонь, а також для “вагомих” споживачів (максимально рекомендоване навантаження на одно спальне місце складає 150 кг).

  Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то серія Sleep & Fly саме для вас!  Особливістю даної колекції матраців є чохол з тканини жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності і ефектом «зима-літо».

  Пружинний блок Pocket Spring – блок незалежних пружин, який забезпечує ортопедичні і анатомічні властивості матраца.  Тут кожна пружина, заздалегідь стисла на 20%, поміщена в окремий текстильний мішочек. Завдяки цьому кожна пружина в блоці працює незалежно від іншої, ніж досягається висока точкова еластичність матраца і правильний розподіл навантаження тіла, немає ефекту “гамака” і “хвилі”.

  Кокос Politex – єдина в Україні інноваційна технологія обробки кокоса: армування волокон сіткою з 100% поліестерового матеріалу. Ця технологія:

  • гарантує міцність виробу і збільшує термін служби матраца на 20%;
  • покращує ортопедичні властивості продукту.

  Піна з масажним ефектом – високоеластичний матеріал спеціально створений для поліпшення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки унікальній формі піна має корисні масажними властивостями, сприяє правильному розподілу тиску на різні ділянки тіла, знімає навантаження з судин, покращує кровообіг і загальне самопочуття під час відпочинку.

  Єврокаркас з піни встановлений по периметру пружинного блоку.  Він робить матрац жорсткішим по периметру, попереджає деформацію країв матраца, допомагає утримувати правильну форму матраца і продовжити термін його служби.

  Ефект “зима – літо” досягається за рахунок того, що з одного боку матраца кладеться шар бавовни, а з іншого вовни.

 • Характеристики