Матрац Fantasy Duo

Артикул: velam-fantasy-duo Категорії: ,
Бренд: Evolution

5 469 грн
 • Опис

  Fantasy Duo – двосторонній ортопедичний матрац з лінійки Evolution від торгової марки ЕММ. Матрац Fantasy Duo ЕММ є моделлю з різною жорсткістю сторін. Для виготовлення цього виробу використані тільки матеріали високої якості і наповнювачі, а також інноваційні розробки в області виробництва товарів для сну. Його особливістю є знімний чохол, який легко зняти і випрати при низьких оборотах і температурі не більше 30 °.

  Завдяки системі незалежних пружин Anatomic Multy Zone 5 забезпечується оздоровчий ортопедичний ефект.  Система «розумних» пружин регулює жорсткість за рахунок стиснення пружин різної висоти.  Створювана в пружинах напруга забезпечує різну пружність в заданих зонах.

  Інноваційна система вентиляції матраца Smart Air System control являє собою поєднання 3D прорізів по всьому периметру матраца і спеціальної структури тканини.

  Переваги використання інноваційної системи вентиляції матраца:

  • перешкоджає накопиченню пилу;
  • активно «дихає»;
  • відводить вологу;
  • підтримує мікроклімат;
  • збільшує термін служби.

  Комірчаста поверхня латексу Clima Cell® ® надає матрацам виключно м’якість, забезпечуючи зручність і комфорт.  Таким чином, створюється рівномірний розподіл повітря в матраці, гарантуючи ще більшу вентиляцію внутрішніх шарів і неперевершений масажний ефект.

  Кокос Politeh – матеріал отриманий завдяки армуванню волокон кокоса сіткою з 100% поліестерового матеріалу.  За рахунок цього збільшується жорсткість, термін служби матраца і підвищуються його ортопедичні властивості.

 • Характеристики
  Бренд
  Висота матраца

  20 см

  Жорсткість

  помірно жорсткий

  Навантаження
  Допустиме навантаження на одне спальне місце.

  до 120 кг

  Вид матраца

  Пружинний

  Тип основи

  Anatomic Multy Zone 5

  Наповнення матраца

  Кокос Politex, Натуральний латекс Clima Cell

  Ефект "зима-літо"

  Ні

  Знімний чохол

  Так

  Гарантія

  18 місяців