Матрац Julieta (Джульєта)

2 346 грн
 • Опис

  Матролюкс – компанія, що зберігає вічні цінності. Ми знаємо, як наповнити ваш будинок добром і світлом, щоб кожного разу ви поверталися до нього, немов в обійми рідної людини. Наша нова колекція матраців “THE HOME” створена виключно для того, щоб ви відчували ніжність і тепло подібно тим, що дарує дотик близької людини.

  Julieta / Джульєта – найдоступніший матрац в колекції “THE HOME”. Має підвищену надійність завдяки двом металевим рамкам із сталі і кутовій системі підтримки Butterfly. Середня жорсткість створює оптимальний комфорт.

  Пружини Боннель рівномірно розподіляють вагу сплячої людини по поверхні матраца. У матраці “THE HOME” Julieta використовується модифікований пружинний блок Боннель. Він посилений кутовою системою підтримки Butterfly, а так само двома сталевими рамками зверху і знизу. Це гарантує міцність і довговічність матраца на довгі роки.

  Бічна підтримка.  По периметру матраца, всередині розташований короб з пінополіуретану високої щільності – Єврокаркас. Він підвищує жорсткість країв і захищає від просідання при навантаженнях.

  Thermofiber (термоволокно)  – екологічно чистий натуральний наповнювач. Збільшує зносостійкість і жорсткість. Даний матеріал так само служить хорошим захистом наповнення матраца від дії пружинного блоку.

  Ве-fiber.  Інноваційний матеріал,  подвійний натуральний термофайбер з квадратним перетином, екологічно чистий і гіпоалергенний шар.

 • Характеристики
  Бренд
  Висота матраца

  19

  Жорсткість

  середній

  Навантаження
  Допустиме навантаження на одне спальне місце.

  до 130 кг

  Вид матраца

  Кутова система підтримки, Пружинний блок Боннель

  Тип основи

  Залежні пружини Bonnel

  Наповнення матраца

  Be-fiber, Termofiber

  Ефект "зима-літо"

  Так

  Знімний чохол

  Ні

  Гарантія

  5 років