Матрац Коко-Латекс-Лайт

Артикул: velam-koko-latex-lite Категорії: ,
Бренд: Velam

6 222 грн
  • Опис

    Матрац Коко-латекс-лайт Велам – чудово підійде для тих, хто віддає перевагу пружним матрацам. За рахунок поєднання різних за властивостями комплектуючих кокосової койри і латексу, модель матраца досить пружна, але в той же час комфортна для сну. Настил з латексу повторює контури тіла і прекрасно розслабляє м’язи хребта.

    Конструкція матраца – прекрасне поєднання характеристик сучасних матеріалів : еластичності латексу і пружної жорсткості кокосової койри. В міру пружний і еластичний, матрац має високу міру надійності. Спінена структура якісного латексу забезпечує прекрасну повітропроникність і гігієнічність матраца.

    Безпружинний матрац моделі Велам Коко-латекс-лайт розроблений на основі екологічно чистих гіпоалергенних складових. Анатомічна підтримка спини і потрібна міра жорсткості забезпечується двома наповнювачами: кокосовою плитою і натуральним латексом. Усі використовувані матеріали відмінно вентилюються і мають водовідштовхувальні якості. За рахунок застосування в чохлі настильного шару “Sprut”, прошитого волокнами шерсті з одного боку і коттона, – з іншого, в матраці створюється ефект “Зима-Літо”, який забезпечує комфортний мікроклімат круглий рік.

    Матрац має бездоганні анатомічні характеристики, пружність і стабільність форми.

  • Характеристики