Матрац пружинний кишенькового типу

Сьогодні особливий попит і популярність мають моделі пружинних матраців кишенькового типу. Чим же вони змогли полонити серця сучасних споживачів, і які безперечні якості мають? Власне про це і піде мова в цій статті.      Такий виріб має в розпорядженні унікальну “начинку” – незалежну пружинну систему. Кожна з них знаходиться в окреммому чохлі-кишені, що сприяє утворенню неймовірного ортопедичного ефекту. Власне ця особливість “кишенькового” матраца дозволяє йому бути кращим від своїх еліпсоїдних і бонелевих “побратимів”. Безпосередньо конструкція нагадує листковий торт: роль “коржів” виконують пружинні блоки, а “крему” – висококласні наповнювачі. Матрац може складатися з абсолютно будь-якої кількості спеціальних пружин, діаметр яких також може відрізнятись. Цінова категорія такого виробу досить висока і це абсолютно не дивно, адже він переважно виготовляється вручну.

   У чому особливості “кишенькового” пружинного матраца?

     Маркетинговими службами був проведений досить цікавий експеримент в цілях рекламування якостей цього виробу : на білосніжний матрац ставили келих наповнений червоним вином і кидали з висоти людського зростання кулю для боулінгу. Саме захоплююче було те, що келих залишався нерухомим під час кожного кидання кулі. Експериментальні дані є свідченням того, що пружинна система воістину унікальна, оскільки в процесі стискування однієї частини при навантаженні, друга залишається незмінною. Отже, сплячі поруч люди не відчуватимуть під час сну рухи і перевертання один одного. Пружинний “кишеньковий” матрац – просто ідеальний варіант для великого ліжка! Поверхня безпосереднього виробу здатна гранично точно повторити положення тіла людини. Більше того виключається яке-небудь навантаження в області хребта, адже пружини мають незалежну рухливість, не стикаються з пружинами що знаходяться поруч, а також рівномірно розподіляють навантаження. Такі матраци забезпечать максимальну комфортабельність і розслаблення під час сну і відпочинку.

Достоїнства і “підводні камені”

     Виготовлення кожного матраца супроводжується наповненням спеціальних, натуральних і висококласних наповнювачів. Вони є екологічно чистими і гіпоалергенними, тому не здатні завдати шкоди людському здоров’ю або викликати алергічні реакції. Тому “кишенькові” пружинні матраци ідеально підійдуть як для дітей, так і аллергетиків.

1. Позитивні сторони:

 • Висока міра ергономічності Завдяки тому, що конструкція має окремі зони жорсткості, зводиться до мінімуму тиск в області суглобів, м’язи повністю розслабляються, і зникає який-небудь дискомфорт.
 • Ідеальна взаємодія з хребтом Кишенькова система пружинного розташування сприяє відвертанню появи захворювань в зоні хребетного стовпа.
 • Прекрасна вентиляція Матрац здатний “дихати”, оскільки в його внутрішній області потоки повітря вільно циркулюють.
 • Високий показник міцності Виріб витримує навантаження з ваговою категорією від 120 кг, при цьому висота матраца дорівнює 18 см
 • Надзвичайна легкість Моделі, оснащені пружинами пінополіуретанового типу, зможуть перенести в дитинство і подарувати насолоду відпочинку на “бабусиних перинах”.

2. Негативні моменти

     Єдиною негативною стороною “кишенькових” пружинних матраців є чимала цінова категорія. Проте заплативши одного разу, покупець зможе упродовж довгих років насолоджуватися прекрасними експлуатаційними якостями виробу.

Які види “кишенькових” пружин використовуються?

     Лідируючу позицію на світовому ринку займає відома компанія під назвою “AGRO”. Свою безпосередню діяльність вона почала в 1946 році і досі надає унікальні висококласні лінійки “кишенькових” пружин. Проте особливою популярністю серед виробників матраців користуються наступні види:

1. TFK

 • Кількість пружин на 1 кв. м – 256 шт.
 • Кількість витків на 1 пружину – 6.5 шт.
 • Показник діаметру – 60 мм.
 • Показник висоти – 120 мм.
 • Дротяна товщина – від 1.8 мм.

2. “Бджолині соти”

 • Кількість пружин на 1 кв. м – 256 шт.
 • Показник навантаження (максимального) – до 150 кг
 • Блокова висота – 130 мм.
 • Дротяна товщина – 1.9 мм.

3. “Мультипокет”

 • Тип матраца – преміум-клас
 • Кількість пружин на 1 кв. м – від 550 до 1100 шт.
 • Кількість витків в одній пружині – від 8 до 12 шт.
 • Показник діаметру – 26 або 40 мм.
 • Показник блокової висоти – 130 мм.
 • Показник дротяної товщини – 0.9 або 1.27 мм.

Вибір чохла

   Цей аспект займає особливе місце під час придбання матраца, оскільки є запорукою тривалого експлуатаційного терміну виробу. Матеріал має бути тільки натуральним, оскільки тільки таким чином температура поверхні чохла буде комфортною. Також робляться моделі “зима-літо”, які прекрасно підійдуть як для холодних зимових, так і жарких літніх ночей. Все що треба зробити, так це перевернути матрац на потрібну сторону. Для виготовлення літніх чохлів використовуються льон і бавовна, а для зимових варіантів – шерсть. Також вони можуть мати в розпорядженні спеціальні застібки або бути пришиті до самого матраца.

Варіації наповнювачів :

 • Прошарок, зроблений з латексу або шерсті, – гіпоалергенний, робить матрац досить м’яким.
 • Кінський волос або кокосова койра – робить виріб досить жорстким.

Інтернет-магазин “Komforto” надає висококласні матраци з пружинами і оснащені кишеньковим механізмом, які відрізняються різноманітністю моделей, високим рівнем якості і експлуатаційної безпеки. Ви можете прилягти на вибрану продукцію, щоб на собі відчути достоїнства “кишенькових” матраців і зробити правильну практичну покупку.

Komforto
Коментарів немає
Категорії:
Блог
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку