Матрац Sandra

Артикул: matroluxe-sandra Категорії: ,

3 195 грн
 • Опис

  Нова колекція матраців “THE HOME” створена виключно для того, щоб ви відчували ніжність і тепло подібно до тих, що дарує дотик близької людини.

  Ортопедичне піна Dense Foam, з якої складається основний шар матраца, володіє інноваційним ефектом швидкої адаптації форми до контурів тіла.  Таке наповнення дозволяє матрацу дихати, при цьому додаючи моделі відчутну м’якість і легкість.

  Dense Foam – полімерний і екологічно чистий матеріал.  Він легкий, еластичний, дуже міцний, водостійкий і стійкий до перепадів температур.  Матеріал не піддається грибків, цвілі і гниття, що важливо при виготовленні матраців.  Dense Foam забезпечує відсутність «ефекту провалювання», тобто  дозволяє довго і ефективно підтримувати первісну форму виробу і перешкоджати його просідання.  Цей матеріал характеризується високими зносостійкими і амортизаційними властивостями.

  Чохол з глибокою прошивкою дає більш ефективний перерозподіл навантаження, продовжуючи термін служби матраца;  підвищує його комфортність і робить більш ошатним зовнішній вигляд завдяки збільшенню об’ємності чохла.

  Завдяки своїй жорсткості матрац Сандра підійде як дорослим, так і дітям.

 • Характеристики