Матрац Сапфір

5 040 грн
 • Опис

  Ортопедичний матрац Сапфір, на незалежному блоці пружин, подарує Вам здоровий сон і комфортний відпочинок.  Більше не доведеться шукати зручне положення на матраці, легка і еластична поверхня матраца забезпечить відчуття невагомості і неймовірного блаженства.

  Основою матрацу служить пружинний блок Pocket Spring підвищеній жорсткості. Як настил з жорсткого боку матраца виступає пружна кокосова койра, з іншої – еластичний латекс. Чохол стьоганий з трикотажу з об’ємним наповнювачем, що додає відчуття ніжного дотику. Тканина – трикотаж, бортлента, жаккард. Необхідний ефект Зима/Літо створюється наповнювачами чохла, а саме волокнами шерсті і бавовни, які прошиті з різних сторін матраца.

  Пружинний блок Pocket Spring –  найбільш ефективна основа кращих моделей пружинних матраців. Кожна пружина працює окремо, в зоні, обмеженій індивідуальним стаканчиком (кишенею) з тонкого нетканого полотна. Система незалежних пружин абсолютно розподіляє навантаження, створюючи ефект анатомічності не лише поверхні матраца, але і всієї системи.

  Матрац складається з натуральних і екологічно чистих матеріалів, тому про стан свого здоров’я Ви можете не хвилюватися.

 • Характеристики
  Бренд
  Висота матраца

  24

  Жорсткість

  середній, жорсткий

  Навантаження
  Допустиме навантаження на одне спальне місце.

  до 120 кг, до 140 кг

  Вид матраца

  Пружинний

  Тип основи

  Незалежні пружини Pocket Spring

  Наповнення матраца

  Кокосова койра, Латекс, Хлопок, Шерсть

  Ефект "зима-літо"

  Так

  Знімний чохол

  Ні

  Гарантія

  24 місяців