Матрац Сапфір

Розмір

5 307 грн
  • Опис

    Ортопедичний матрац Сапфір, на незалежному блоці пружин, подарує Вам здоровий сон і комфортний відпочинок.  Більше не доведеться шукати зручне положення на матраці, легка і еластична поверхня матраца забезпечить відчуття невагомості і неймовірного блаженства.

    Основою матрацу служить пружинний блок Pocket Spring підвищеній жорсткості. Як настил з жорсткого боку матраца виступає пружна кокосова койра, з іншої – еластичний латекс. Чохол стьоганий з трикотажу з об’ємним наповнювачем, що додає відчуття ніжного дотику. Тканина – трикотаж, бортлента, жаккард. Необхідний ефект Зима/Літо створюється наповнювачами чохла, а саме волокнами шерсті і бавовни, які прошиті з різних сторін матраца.

    Пружинний блок Pocket Spring –  найбільш ефективна основа кращих моделей пружинних матраців. Кожна пружина працює окремо, в зоні, обмеженій індивідуальним стаканчиком (кишенею) з тонкого нетканого полотна. Система незалежних пружин абсолютно розподіляє навантаження, створюючи ефект анатомічності не лише поверхні матраца, але і всієї системи.

    Матрац складається з натуральних і екологічно чистих матеріалів, тому про стан свого здоров’я Ви можете не хвилюватися.

  • Характеристики