Матрац Стронг-Лайт

Артикул: velam-strong-lite Категорії: , Тег:
Бренд: Velam
Розмір

5 586 грн 4 469 грн
  • Опис

    Стронг-лайт – двосторонній пружинний матрац з симетричною жорсткістю сторін. Основа матраца – блок незалежних пружин “Pocket Spring”, що складається з еластичних пружин бочкоподібної форми, зашитих в окремі мішечки із спеціального високоміцного матеріалу. Завдяки такій конструкції пружинки точно набувають форми Вашого тіла і забезпечують пружну підтримку. Ще один плюс “Pocket spring” : коли Ви встаєте з двоспального матраца, Ваша друга половина не відчуває “ефекту хвилі”.

    Пружинна основа сформована з пружин з різною мірою пружності, створюючи три зони жорсткості матраца, – це створює комфортні умови для відпочинку і забезпечує рівномірний розподіл навантаження в місцях найбільшого тиску. Настили з кокосової койры додають матрацу необхідну жорсткість. Як верхній настил використовується латекс – натуральний еластичний матеріал, який забезпечує високу міру комфорту.

    Ортопедичний матрац Стронг-лайт шикарний жорсткий матрац. Використані найякісніші, довговічні настили. Матрац призначений для “вагомих” людей. Не рекомендується використовувати людям вагою нижче 100 кг.

  • Характеристики