Матрац Тигр

Артикул: velam-tiger Категорії: ,
Бренд: Velam

6 183 грн
 • Опис

  Ортопедичний жорсткий матрац Велам Тигр складається з щільної основи з матеріалом “Sprut” – ексклюзивна розробка компанії “ВЕЛАМ”. Абсолютна повітропроникність, гіпоалергенність і теплопровідність. Спеціально розроблений нетканий матеріал з волокнами кокосу, в поєднанні з еластичними латексними настилами і жорстким нетканим матеріалом “Thermofelt”, створюють унікальну систему підтримки тіла.

  Thermofelt – матеріал для настильного шару, який виготовлений з продуктів термічного з’єднання волокна. Thermofelt у складі будь-якого матраца правильно розподіляє навантаження, захищає м’які шари від продавлювання пружинного блоку, а також посилює рівень жорсткості виробу.

  Латекс перфорований – супереластиний натуральний матеріал. Застосовується в якості пом’якшувача основи. Надає матрацу анатомічні і ортопедичні якості.

  Ефект “Зима/Літо”  – одна сторона матраца розрахована на теплу, а інша – на прохолодну пору року. Для зимової і літньої сторін в якості настильного матеріалу використовуються відповідно шерсть і бавовна. Волокна з овечої шерсті захищають від прохолоди і вогкості, дарують комфортний і глибокий сон. Бавовняний прошарок формує відчуття прохолоди в жару.

  Жаккард – щільний матеріал, використовуваний при виготовленні матраців з метою зробити його поверхню м’якою і зносостійкою завдяки обробці спеціальною парою. Такий матеріал ідеально підходити для виготовлення матраців, оскільки не розтягується, не зношується, не примхливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

 • Характеристики