Хіт

Матрац Тигр-Лайт

Артикул: velam-tiger-lite Категорії: ,
Бренд: Velam

5 679 грн
  • Опис

    Якщо Вам потрібний невисокий матрац, зверніть увагу на Тигр-Лайт. Спеціально розроблений нетканий матеріал з волокнами кокоса, у поєднанні з еластичними латексними настилами і жорстким нетканим матеріалом “Thermofelt”, створюють унікальну систему підтримки тіла. Абсолютна повітропроникність і теплопровідність. Об’ємна і м’яка структура трикотажу, з якого виконаний чохол, надають матрацу додатковий комфорт.

    Основа матраца – об’ємний нетканий волокнистий матеріал “Sprut” з волокнами кокоса, що значно збільшує його пружність і ортопедичні характеристики.”Sprut” – це авторська технологія тм Велам, – матеріал, який відрізняється здатністю збільшувати ефект пружності і довговічності поверхонь матраца. Матеріал екологічно безпечний, підданий високотемпературній дії.
    Верхні настильні шари – натуральний латекс, м’який, комфортний природний матеріал. Комбінація цих наповнювачів створює унікальну систему підтримки тіла.

    М’який, об’ємний чохол  на матеріалі “Sprut”© трикотажу, забезпечує додаткове відчуття комфорту. Ефект “зима-літо” створюється за рахунок домішок бавовни і шерсті в наповнювачі чохла.

  • Характеристики