Матрац Тренд-Лайт

Артикул: velam-trend-lite Категорії: ,
Бренд: Velam

1 641 грн
  • Опис

    Тренд-лайт – двосторонній пружинний матрац з ефектом “Зима-літо”. Основа матраца – пружинний блок “Bonnel”, усі пружини якого міцно сполучені між собою за допомогою спеціальних спіралей, за рахунок чого вони не заплутуються і не ламаються,  надовго зберігаючи свої експлуатаційні властивості. Пружини такого блоку мають однакову міру жорсткості, яка створює міцну пружинну систему і забезпечує анатомічно правильну підтримку тіла під час сну при цьому підтримуючи найбільш важкі його ділянки.

    Thermoflex – це натуральний і екологічно чистий матеріал, який є одним з шарів наповнення. Виготовляється він за допомогою вовняних волокон, скріплення якого відбувається спеціальним іглопробивным способом. Головною відмінністю цього матеріалу є його щільність, гнучкість і м’якість.

    Оскільки виріб має ефект “Зима-Літо” він має два різні прошарки із зимового боку це натуральна шерсть, у свою чергу літня сторона має бавовняний прошарок. Зимова сторона матраца має у своєму наповненні натуральну овечу шерсть, яка додає еластичності, вона забезпечує сухий мікроклімат за рахунок чого сон стає приємнішим і комфортнішим. Літня сторона виготовлена у поєднанні з бавовною.

    З двох сторін пружинний блок від тертя захищають настили з жорстккого войлока Thermofelt.

  • Характеристики