+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Наш блог

Ортопедична подушка

Ортопедична подушка

     Шановні відвідувачі, в наших попередніх статтях ми розповіли вам про подушки багато що, але далеко не все. Цього разу ми хочемо допомогти вам розібратися, що таке ортопедична подушка, з чого вона складається, кому і навіщо вона підходить.

Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци

     В той час, коли тільки почали з'являтися ортопедичні матраци у вільному продажі, суспільство відносилося до них з певною часткою недовіри - адже усе життя спали ж на ватних матрацах і все гаразд. Реклама всюди повідомляла про багато чудових властивостей і переваги, аж до лікувальних властивостей - лікування радикуліту, сколіозу і тому подібне.

Догляд за ортопедичним матрацом

Догляд за ортопедичним матрацом

     Збираєтеся купити ортопедичний матрац? Чи вже купили? Тоді ця стаття якраз для вас, адже для того, щоб ортопедичний матрац служив вам вірою і правдою довгі роки, за ним треба доглядати.

Komforto - недорогі ліжка з шухлядами

Komforto - недорогі ліжка з шухлядами

     Передусім, в спальні треба облаштувати комфортні умови. Багато хто прагне наповнити кімнату дорогим декором або зробити поверхневий ремонт. Проте, це не зовсім ті кроки, які варто зробити. В першу чергу, "перлиною" будь-якої спальні є ліжко. Воно виконує не лише роль декору, доповнює образ, але і є необхідними меблями. Ліжко з шухлядми є центром. Навколо нього створюється інтер'єр. До того ж, зараз є присутнім великий вибір товарів для кожного.

Ортопедичні подушки

Ортопедичні подушки

     На подушках сплять, на подушках лежать, подушками влаштовують бої, подушки обіймають. З чим же "їдять" подушку? У нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні подушки українського та європейського виробництва, виготовлені спеціально по стандартним розмірам Європи і України зокрема.

Водонепроникні наматрацники

Водонепроникні наматрацники

     Як ми вже писали, наматрацники потрібні щоб виправити недоліки вже наявного матраца або стати заміною матрацу в складаний диван, в цій статті мова піде про наматрацники негабаритні, а про такі, які лише накривають і захищають матрац від зовнішніх дій, в даному випадку від вологи.

Догляд за ковдрою

Догляд за ковдрою

     Шановні відвідувачі нашого сайту, в наших попередніх статтях, ми вже розповідали вам про те, які бувають ковдри і як правильно їх вибирати. Цього разу ми хочемо дати вам декілька порад по догляду за ковдрою.

Як вибрати ковдру?

Як вибрати ковдру?

     У попередніх статтях ми вже розповідали вам, як правильно вибрати матрац, наматрацник, подушку. Сьогодні ми допоможемо вам підібрати правильно ковдру.

Як вибрати ортопедичний матрац?

Як вибрати ортопедичний матрац?

     Усім відомо, що одну третину життя ми проводимо уві сні. І якщо ви вирішили, що треба зробити цю частину життя комфортнішого, то ми пропонуємо Вам розпочати з ортопедичного матраца. Який магазин матраців краще вибрати, де можна полежати на матраці? Що розв'яже мою проблему? 

Ортопедичне ліжко з підйомним механізмом

Ортопедичне ліжко з підйомним механізмом

     Для того, щоб ваша спальня була ідеальною, мало потурбуватись про інтер'єр і красу, необхідно ще підібрати якісне ортопедичне ліжко і правильно використати простір кімнати. Утілити усі ці завдання в життя допоможе інтернет-магазин Комфорто, де ви знайдете високоякісні ортопедичні ліжка з підйомним механізмом.

Як доглядати за ортопедичним матрацом

Як доглядати за ортопедичним матрацом

     Щоб підвищити експлуатаційний термін придбаного матраца, мати можливість насолоджуватися його функціональністю і естетичними особливостями, необхідно абсолютно точно наслідувати усім рекомендаціям виробника.

Матрац пружинний кишенькового типу

Матрац пружинний кишенькового типу

     Сьогодні особливий попит і популярність мають моделі пружинних матраців кишенькового типу. Чим же вони змогли полонити серця сучасних споживачів, і які безперечні якості мають? Власне про це і піде мова в цій статті.