+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Догляд за ортопедичним матрацом

     Збираєтеся купити ортопедичний матрац? Чи вже купили? Тоді ця стаття якраз для вас, адже для того, щоб ортопедичний матрац служив вам вірою і правдою довгі роки, за ним треба доглядати.

     Ортопедичний матрац - безумовно, річ дуже корисна, проте не дешева, і мало хто може собі дозволити міняти ортопедичний матрац кожні півроку. При правильній експлуатації ортопедичний матрац проживе як мінімум 10 років. Доглядати за ортопедичним матрацом зовсім нескладно і в цій статті ми розповімо вам про те, що потрібно робити, щоб зберегти його корисні для здоров'я властивості.

     Після того, як ви вже купили ортопедичний матрац, слід потурбуватися про вибір наматрацника для захисту матраца від забруднення і механічних ушкоджень. Якщо ортопедичний матрац виявився занадто жорстким або навпаки занадто м'яким, то правильним рішенням буде купити ортопедичний наматрацник, за допомогою якого можна легко відрегулювати ваше спальне місце.

     Ортопедичний матрац не переносить вологу, а якщо ви любите каву або чай в ліжко, то не виключено що краплі від напоїв можуть потрапляти на постільне місце. У такому разі вам краще купити водонепроникний наматрацник, який запобіжить попаданню вологи на ортопедичний матрац. Також водонепроникний наматрацник чудово підійде для дитячих ліжечок.

     Природно, що з часом на матраці з'являється пил. Якщо не обертати на це увагу, то пил накопичуватиметься, а, як відомо, побутовий пил зовсім не нешкідливий: часто він ставати причиною появи кліщів і бактерій, які викликають алергію. Щоб запобігти пилу, а разом з нею і алергію, рекомендується провітрювати матрац щодня після сну упродовж 10-15 хвилин, а також необхідно регулярно пилососити матрац.

     Тим, хто чутливіший до алергенів, ми радимо придбати спеціальні антибактеріальні і антиалергенні наматрацники на ортопедичний матрац, які, як правило, оброблені спеціальним засобом, який перешкоджає появі кліщів і бактерій.

     Як ми вже говорили, матраци треба пилососити, проте ні в якому разі їх не можна прати, також не рекомендується піддавати ортопедичні матраци хімічній обробці, оскільки сильні речовини можуть порушити структуру матраца і навіть зіпсувати його. Якщо виникла потреба очистити пляму з ортопедичного матраца, то краще скористатися спеціальним миючим засобом.

     Що стосується конструкції ортопедичного матраца, то для того, щоб такий матрац зберігав свої ортопедичні властивості, його необхідно перевертати на іншу сторону як мінімум раз на півроку. Це необхідно для правильного розміщення внутрішніх компонентів ортопедичного матраца. Пружинні блоки і наповнювач після такої операції знову набувають своєї форми, забезпечуючи жорсткість ортопедичного матраца.

     Також, щоб уникнути механічних ушкоджень ортопедичного матраца і в цілях збереження його корисного ефекту, не рекомендуємо перевищувати вагу, на яку розрахований певний матрац. Межі навантаження на ортопедичний матрац зазвичай вказуються при описі. Більше того, не можна стрибати і ходити по матрацу, адже це може привести до деформації пружин і повністю зіпсувати ортопедичний матрац.

     Купити ортопедичний матрац можна в нашому інтернет-магазині Матролюкс Львів. Ортопедичні матраци в нашому магазині відрізняються високою якістю і при правильному догляді вони будуть як новенькі на протязі багатьох років.