+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Ортопедичне ліжко з підйомним механізмом

Ортопедичне ліжко з підйомним механізмом: чи варто купувати?

     Для того, щоб ваша спальня була ідеальною, мало потурбуватись про інтер'єр і красу, необхідно ще підібрати якісне ортопедичне ліжко і правильно використати простір кімнати. Утілити усі ці завдання в життя допоможе інтернет-магазин Комфорто, де ви знайдете високоякісні ортопедичні ліжка з підйомним механізмом. Саме такий варіант ідеально підійде для невеликих спалень.

Як працює ця конструкція?

     У маленькій квартирі або невеликому житловому будинку дуже важливо правильно використати кожен квадратний метр, саме тому усі хочуть поставити в спальні мінімум меблів, але розмістити максимум речей. Відмінним рішенням стане конструкція ортопедичного ліжка з підйомним механізмом. Вона дозволяє утілити в життя і перше, і друге бажання.
     Частенько такі моделі ліжок виготовляють вбудованими в шафу. Їх конструкція дає можливість легко і швидко сховати ліжко, забезпечуючи значну економію простору. Крім того в каталозі Комфорто тільки добре продумані з точки зору дизайну моделі, які не зіпсують зовнішній вигляд навіть найбільш вишуканої кімнати. Це дозволяє ставити їх не лише в спальній кімнаті, але і у вітальні, квартирах-студіях і навіть кабінетах.
Завдяки цьому вдень ви можете працювати, вчитися, приймати гостей, а увечері отримати якісне спальне місце для комфортного відпочинку.

      Зовні ортопедичні ліжка з підйомним механізмом абсолютно не відрізняються від звичайного ліжка. Їх конструкція складається з основного каркаса, узголів'я і бічних перекладин. Величезним їх плюсом виступає саме наявність підйомного механізму, а також ніші під матрацом, в які поміститься уся білизна.

Основні плюси такого ортопедичного ліжка :

 • кращі ортопедичні властивості при значній економії простору;
 • легкий підйом завдяки газовому ліфту;
 • прихована ніша, куди можна складати білизну або будь-які інші речі;
 • амортизатори, що дозволяють легко підняти ліжко з будь-якого боку і отримати простий доступ до ніші;
 • чим більше ліжка, тим більше місткі ящики.

Характеристики основних деталей

Основа ліжка

     Каркас є ортопедичною основою ліжка з металевої рами, іноді бувають дерев'яні, яка оснащена ламелями різної ширини. Ця основа тримає ортопедичний матрац. По його кутах розміщені "косинки", що закріплюють ніжки ліжка.
     Суцільнозварна рама з металевого профілю надає конструкції фортеці. Ви можете вибрати в нашому інтернет-магазині Комфорто моделі з можливістю регулювання жорсткості ламелей по усьому ліжку або зонально. Це дозволить добитися максимального ортопедичного ефекту, що особливо важливо для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Крім того відстань між ламелями забезпечує природну вентиляцію матраца.
     Іноді такі ортопедичні підстави називають ортопедичними гратами. Сьогодні є моделі з механізмами, що трансформуються, завдяки яким людина може розміститися комфортно при читанні книги, перегляді кіно і не лише.

Підйомний механізм

     Якщо ви боїтеся, що ліжко з підйомним механізмом буде менш надійним, чим звичайна або незручною у використанні із-за ваги, то варто відмітити і такі її плюси, як простота конструкції і потреба в мінімумі зусиль при експлуатації. Маса підйомної поверхні ліжка залежить від декількох характеристик:

 • використовувані матеріали;
 • розмір спального місця;
 • вага самого матраца.

     Саме на них варто звернути увагу при покупці підйомного механізму. Часто сучасні виробники такого типу ліжок дають гарантію на 50 тисяч циклів під'йомів / опускань ліжка. Двоспальні ліжка з таким механізмом підійдуть сімейним парам, а дітям чудово підійдуть моделі односпальних ліжок, усі вони комфортні і функціональні.

Який підйомний механізм вибрати?

     Вони бувають декількох типів, а точніше з:

 • газовими амортизаторами;
 • ручними петлями;
 • витими пружинами.

     Найбільш простою і надійною вважається система на газових амортизаторах. Завдяки ній можна без зусиль підняти і опустити основу з будь-якої точки ліжка. А ось ручний механізм не підійде для ліжок і матраців з великою вагою, оскільки працюють тільки петлі і підняти основу треба своїми силами. Система з витими пружинами простіша у використанні, але має великий мінус - швидкий знос пружин, які треба періодично міняти.

     У будь-якому випадку сучасне ортопедичне ліжко з підйомним механізмом стане кращим рішенням для економії житлоплощі без яких-небудь заковик. Підйомний механізм дозволить легко і швидко перетворити її на стильну шафу, і ніхто з гостей навіть не здогадається про додаткове спальне місце. Це креативне і доступне рішення для маленької кімнати. Створюйте затишок у будинку, не на шкоду власному комфорту.