+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Водонепроникні наматрацники

     Як ми вже писали, наматрацники потрібні щоб виправити недоліки вже наявного матраца або стати заміною матрацу в складаний диван, в цій статті мова піде про наматрацники негабаритні, а про такі, які лише накривають і захищають матрац від зовнішніх дій, в даному випадку від вологи.

     Окрім захисту від вологи матеріал з якого зроблені ці наматрацники являється гіпоалергенний, тобто у людини з алергією цей матрац не викличе ніяких негативних реакцій. У тканині цього матраца не можуть оселитися побутовий кліщ і осісти інші мікроби, які викликають алергію.

     Безперечним плюсом цих наматрацників є те, що вони дихаючі. Тобто коли ви спите ви не потієте від дотику тіла до наматрацника. Зовнішня оболонка приємна на дотик і запах.

     Непроникність наматрацника забезпечується поліуретановою мембраною. Саме вона і дає дихаючі ефекти цим наматрацникам. Радять використання наматрацників до 4х років при активному використанні, а якщо ви його використовуєте на дачі або рідко те рядків служби може бути і 8-10 років. Наматрацники можна прати при температурі 60 градусів.

     У нашому інтернет-магазині представлені водонепроникні наматрацники різних виробників, купити водонепроникний наматрацник у Львові дуже легко замовивши його на нашому сайті "Комфорто" або подзвоніть нашому менеджерові. Часто наматрацники купують на подарунки, наприклад новонародженим. 

     Рекомендуємо відразу ж купити наматрацник після покупки матраца для його збереження, щоб він служив вам довго і без ушкоджень.