Матрац NeoBlack

3 319 грн
 • Опис

  Модель “NeoBlack” з колекції “Take and go bamboo”, вітчизняної торгової марки “EMM” – це найновіша розробка з впровадженням останніх технологій у виготовлення матраців. Такий матрац виготовлений з наповнювачів найвищої якості і матеріалів виключно природного походження, тому він абсолютно безпечний для здоров’я.

  Склад наповнення моделі

  • Чохол Aero зроблений з волокон бамбука. Він виконаний із спеціально розробленої 3D тканин, яка дихає і включає 73% бамбука і 27% синтетичних волокон. Чохол знімний, але виробник матраца наполягає на хімчистці виробу виключно в спеціалізованих клінінгових компаніях, які візьмуть на себе відповідальність за збереження виробу.
  • Система з анатомічним ефектом Black Effect 5D. Effect 5D – новітня система, яка забезпечує найточнішу підтримку тіла людини. Її складають 7 контурних областей, що співпадають із зонами опорно-рухового апарату. Така система Black Effect 5D – підходить людям, які віддають перевагу відпочинку на жорсткій поверхні. Термочутлива піна Memory швидко реагує, підлаштовуючись під вагу тіла і зміни його температури.
  • Прошарок з піни Carbon Foam з ортопедичним ефектом – супер еластичний матеріал, який чудово відводить вологу і має чудову повітропроникність, завдяки комірчастій структурі.
 • Характеристики