Двоспальне ліжко Ноліна

4 313 грн
 • Опис

  Ліжко Ноліна  – дерев’яне ліжко простих, чітких ліній, без  ізніжжя . Узголів’я ліжка, дуже лаконічне, без декоративних надмірностей, являє собою поєднання широких горизонтальних і вертикальних планок.

  Це ліжко точно знайде своїх шанувальників серед любителів мінімалізму, крім того, його дизайн, не переобтяжений деталями, буде доречний в будь-якій спальні.

  Ортопедична основа з міцних букових ламелей з кроком 5,5 см забезпечує відмінну підтримку матрацу і довгий термін його експлуатації.  За бажанням покупця можливе встановлення посиленої ламельної основи з відстанню між ламелями 2,5 см. Вартість ліжка в такому випадку буде вища.

  Ліжко з натурального дерева – масиву сосни, бука або дуба. Покривається екологічним і безпечним маслом або лаком, на вибір.  Широка палітра кольорів дозволить втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

  Ліжко Ноліна може бути укомплектована ящиками для білизни, які можна розташувати як з одного боку для односпальних і полуторних моделей, так і з двох сторін, для двоспального типу ліжок.

 • Характеристики
  Матеріал

  Бук, Дуб, Сосна