Обмежувач матрацу Флеш хром

130 грн 117 грн
Є в наявності
 • Опис

  Виконаний з високоякісного матеріалу, компактний і має привабливий естетичний вигляд завдяки хромовоному покриттю і плавним вигинам. Обмежувач для матрацу встановлюється на зовнішній стороні ліжка і служить для утримування матраца.

  • Ширина: 312 мм
  • Висота: 173 мм

  При використанні пружинних або газових механізмів підйому спального місця  в парі з ортопедичним каркасом , у відкритому положенні може виникнути проблема сповзання матрац  до бильця ліжка. В такому випадку, при кожному закриванні ліжка необхідно буде підтягувати матрац в верхнє положення, що є цілком не зручно. Для усунення даної проблеми потрібно купити обмежувач матрацу Флеш.

  Обмежувач матрацу виготовлений з нержавіючої сталі діаметром 5мм, що забезпечує достатню міцність та естетичний вигляд виробу. Конструкція тримача дозволяє швидко та легко прикріпити його до внутрішньої сторони каркасу, використовуючи з інструментів лише молоток або міцний кулак. Робоча висота тримача 14 см. підходить практично для будь- яких існуючих на ринку матраців, як економ сегменту, так і преміум класу. Гладка форма виробу не пошкодить обшивки вашого матрацу, та не залишить будь яких слідів кольору металу.

  ! Даний тримач підходить лише для каркасів та конструкцій висотою 25мм  Для основ меншої висоти слід використовувати тримач Твіст

  Для односпального каркасу шириною до 1м. достатньо використовувати 1 тримач, для спальних місць розміром більш як 1м. рекомендується встановлювати 2 обмежувача.

  Також дані обмежувачі можна використовувати в конструкції, коли ортопедичний каркас з ніжками служить готовим спальним місцем. Для цього опори слід розмістити по всіх сторонах матрацу.

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email