- 30 %

Обмежувач для матрацу Твіст

110 грн 77 грн
Є в наявності
 • Опис

  При використанні пружинних або газових механізмів підйому спального місця  в парі з ортопедичним каркасом , у відкритому положенні може виникнути проблема сповзання матрац  до бильця ліжка. В такому випадку, при кожному закриванні ліжка необхідно буде підтягувати матрац в верхнє положення, що є цілком не зручно. Для усунення даної проблеми потрібно купити обмежувач матрацу Твіст.

  В комплект входить: обмежувач + шайба М6(2шт) + гайка М6(2шт)  .Виготовлений з стального пружинного дроту діаметром 6 мм, що забезпечує достатню міцність та естетичний вигляд виробу. Для установки тримача в каркасі ліжка або дерев`яній основі потрібно зробити 2 отвори діаметром 6 мм з міжцентровою відстанню  316 мм. Після цього обмежувач вставляється в отвори та зажимається гайками, які додаються в комплекті. Робоча висота тримача 9 см.що  дозволяє використовувати будь який ортопедичний матрац, навіть якщо він зовсім не високий.

  Гладка форма виробу не пошкодить обшивки вашого матрацу, та не залишить будь яких слідів кольору металу.

  Для односпального каркасу шириною до 1м. достатньо використовувати 1 тримач, для спальних місць розміром більш як 1м. рекомендується встановлювати 2 обмежувача.

  ! Даний тримач підходить лише для каркасів та конструкцій висотою до 25мм. Для каркасів висотою труби рівно 25 мм можна також використовувати тримач Флеш

   

   

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email