Ортопедична подушка

Шановні відвідувачі, в наших попередніх статтях ми розповіли вам про подушки багато що, але далеко не все. Цього разу ми хочемо допомогти вам розібратися, що таке ортопедична подушка, з чого вона складається, кому і навіщо вона підходить.

Спершу треба знати, чому вона так називається. І це адже торкається не лише подушки. Зараз додавальне “ортопедичний/ортопедична” використовується з багатьма товарами, і іноді не завжди виправдано. 

Ортопедична подушкаСлово, від якого з’явилося це похідне, – ортопедія (грец.) називає розділ медицини, що вивчає профілактику, діагностику і лікування деформацій і порушень функцій кістково-м’язової системи. Тобто ортопедичними можна рахувати вироби, які допомагають підтримувати опорно-руховий апарат людини.

Таким чином, можна вважати, що ортопедична подушка – предмет лікувальний, і, відповідно повинен використовуватися в певній меті. В першу чергу ортопедична подушка потрібна тим, хто страждає від остеохондрозу і інших порушень опорно-рухової системи. Також, ортопедична подушка допоможе уникнути подібного роду захворювань і зробить ваш сон здоровим.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт у брешемо сну або ж відразу після пробудження ваша голова “важка”, то це вірний сигнал того, що варто змінити звичайну подушку на ортопедичну.

Що ж робить ортопедичну подушку особливою і чарівною? Передусім, це її спеціальна форма. Ортопедична подушка – це подушка, на краю якої є спеціальний опуклий валик. Розмір валика підбирається індивідуально по ширині ваших плечей. Такий валик кладеться під шию (не під плечі), тим самим запобігає провисання шийного відділу хребта. Голова і хребет у такому разі знаходяться на одній лінії, створюючи правильну анатомічну форму.

Ортопедична подушка сприяє також і м’язовому розслабленню і допоможе зняти головну напругу і спазми. Більше ніякого головного болю вранці і навіть, при нетривалому сні ви почуватимете себе відпочившим!

Ортопедичні подушки також слід використовувати під час довгих подорожей в машині або автобусі, щоб не затікала шия, і не порушувався кровообіг. Корисна ортопедична подушка і вагітним жінкам, оскільки в цей період навантаження на хребет дуже велике, необхідно правильно розподілити навантаження.

В наші дні, на жаль, проблеми з хребтом торкаються не лише дорослих, але і дітей. Щоб дитина формувалася правильно і добре спав, радимо звернути увагу на спеціальні дитячі ортопедичні подушки, які також підбирають індивідуально. Ортопедичну подушку можна підкладати під голову малюка з 2х років (до цього подушка взагалі не рекомендується!). Привчаючи дітей до здорового сну, ви навчите його піклуватися про своє здоров’я в цілому!

Ортопедична подушка може бути виготовлена з натурального або синтетичного наповнювача. Лікарі радять зробити вибір на користь останніх, оскільки вони не викликають алергії і виключають появу кліщів, що дуже важливо, як для дітей, так і дорослих.

Серед найбільш популярних синтетичних наповнювачів ортопедичних подушок – латекс, поліуретан, меморі софтвер, віско меморі. У нас ви можете купити ортопедичну подушку, виготовлену з якісних матеріалів по високих європейських технологіях.

Купити ортопедичну подушку у нас в магазині можна з будь-якого міста України. Дзвоніть нам, і наші менеджери з радістю проконсультують вас і допоможуть підібрати ортопедичну подушку індивідуально для вас!

Komforto
Коментарів немає
Категорії:
Блог
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку