Хіт

Матрац Rose/ Роуз двосторонній

4 021 грн
 • Опис

  Ортопедичний матрац Роуз(Rose) Двостороння модель з інноваційної колекції матрацних виробів Butterfly від компанії Martoluxe.
  Наповнення матраца – це безпечні, екологічно чисті матеріали, які забезпечать людині, що лежить на нім, здоровий, спокійний і якісний сон. Творці матраца з особливою ретельністю підійшли до матеріалів наповнення, враховуючи усі фізіологічні особливості тіла людини для максимального забезпечення оропедического і анатомічного ефекту.
  Інноваційна система підтримки Butterfly, розташована на боковинах матраца, у поєднанні з сучасним пружинним блоком робить матрац зручним і комфортним, значно збільшує термін служби матраца і зберігає його ортопедичні якості упродовж усього періоду експлуатації. Кутова система підтримки Butterfly – надає матрацу пружність і посилює ортопедичний ефект.

 • Характеристики
  Жорсткість матраца

  жорсткий

 • Відгуки (5)
  • Наташа
   Наташа

   Вчора купили цей матрац.До нього спали на звичайному пружинному який просів за 2,5 роки не дивлячись на регулярні перевертання. Рада дуже, що вибрала жорсткий матрац-спати набагато комфортніше.

  • Леся
   Леся

   Матрацом задоволена, навантаження із запасом, двосторонній, але при виборі не врахувала його не маленьку висоту -24 см.При низькому ізніжжі ліжка виглядає не дуже ( мій проліт ), але комфортно спати!

  • Иванна
   Иванна

   Вообще класс, матрас доставили совершенно бесплатно, хорошее состояние, матрас был очень хорошо запакован, повреждений небыло. Уже спали на нём не одну ночь и действительно заметен результат и воздействие на спину ортопедического матраса.

  • Володя
   Володя

   Дуже радила продавщиця цей матрац, навіть занадто. Повірив і не жалію. Мою вагу (недитячу) тримає добре, краї не розповзаються. Лежати на матраці приємно.

  • Софія
   Софія

   Колишній матрац віддали батькам в село, мене він влаштовував, але муж вирішив поміняти, був так категорично настроєний, що я сперечатися не стала. А зараз думаю що і до кращого. Матрац шикарний!!

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email