Матрац Standart Plus

2 062 грн
 • Опис

  Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то серія Sleep & Fly саме для вас!  Особливістю даної колекції матраців є чохол з тканини жаккард з мікрофіброю підвищеної міцності і ефектом «зима-літо»:

  • Містить волокна мікрофібри;
  • М’яка текстура;
  • Пропускає повітря;
  • Довгий термін використання.

  В матраці використовуються термоволокно і пенопоуліретана.  Пенопоуліретана є верхнім, ніжним шаром, який додає матрацу неперевершений комфорт і зручність.  Від жорсткого пружинного блоку він відділений шаром термопресованого волокна, який є свого роду буфером і захищає м’який шар від руйнівної дії пружин. Всі разом, це значно збільшує зносостійкість і тривалість експлуатації матраца.

  Пружинний блок MultiBonnel за рахунок своїх конструктивних властивостей має підвищену стійкість до навантажень і відрізняється так званої прогресивної жорсткістю: при зростаючому навантаженні в пружині збільшується протидія стисненню.  В результаті досягається оптимальна підтримка і рівномірний розподіл ваги людини по всій поверхні матраца.  На матраці з таким пружинним блоком зберігається природне положення хребта.

  Матрац Standard Plus володіє ефектом Зима / Літо, а це означає, що спати на такому матраці буде комфортно в будь-який час року.

  Єврокаркас з піни встановлений по периметру пружинного блоку.  Він робить матрац жорсткішим по периметру, попереджає деформацію країв матраца, допомагає утримувати правильну форму матраца і продовжити термін його служби.

 • Характеристики