+38 (097) 975-04-52 м. Львів, вул. Зелена 115Б

Подушка ортопедична під голову

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
Сортувати за

Подушки ортопедичні для здорового сну

     Для того щоб завжди бути в чудовій фізичній формі, відпочившим і гарно виглядати, дуже важливим є міцний і здоровий сон. Багато людей не можуть ним похвалитись, перевертаючись усю ніч в пошуках зручного положення і все одно просинаються з біллю в шиї, спині та не тільки. Часто все це зв’язано з неправильним положенням тіла і голови, тому потрібно дуже ретельно підійти до вибору подушки під шию. Адже вона повинна бути не просто м’якою і красивою, але і дозволить вам спати в анатомічно правильному положенні.

     Значно покращити якість відпочинку і подарувати вам здоровий сон можуть правильно підібрані подушки ортопедичні. В Україні вони стають все більш популярними, окрім цього на ринку їх величезний асортимент. Ви можете знайти різні розміри, види, моделі і підібрати оптимальний для себе варіант. Завдяки цьому ви позбавитесь від болю у шиї, спині і попереку, а також під час сну зможуть розслабитись м’язи і налагодиться дихання.

Яка ортопедична подушка підійде вам краще за все?

     Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам широкий асортимент товарів для здорового сну, але деколи в ньому можна заплутатись. Саме тому ми пропонуємо вам декілька рекомендацій про те, які підібрати дорослі та дитячі ортопедичні подушки. Вони бувають різних форм:

  •  квадратні та прямокутні – класичний варіант, який підходить практично усім;
  •  з виямкою під плече – чудовий вибір для тих, хто любить спати на боці;
  •  анатомічні хвилеподібні моделі – мають два валики різної висоти, які дозволяють зручно спати, як на спині, так і на боці;
  •  подушка для подорожей в формі коміра – забезпечує активну і комфортну підтримку у потягах, даруючи масажний ефект для розслаблення м’язів шиї. Завдяки їй ви зможете добре розслабитись і відпочити навіть при тривалих поїздках;
  •  дитячі подушки в ліжечко у формі метелика – призначені для діток першого рочку життя, для профілактики і лікування кривошиї.

     Наступним пунктом, на який варто звернути увагу – розмір. Для людей великої комплектації підійдуть моделі 70x50 і більші, а от ортопедичні подушки дитячі зазвичай 40x20 або 50x30. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете без проблем знайти потрібний вам розмір.

     Більш важливою характеристикою є висота. Для людей, які люблять спати на спині чи животі, більш комфортним будуть низькі моделі (від 5 до 10 см), а от, якщо ви любите спати на боці, то вибирайте моделі більш високі (від 12 см).

     Найбільш важливою деталлю є наповнювач із якого зроблена подушка ортопедична. Ви можете вибрати для себе, як натуральні матеріали (гречана лузга, натуральний латекс), так і високоеластичні піни. Одним із найпопулярніших сьогодні є наповнювач із біопіни, яка володіє ефектом пам’яті. Така ортопедична подушка для шиї дозволить сплячій людині прийняти максимально правильне анатомічне положення тіла, що позбавить його від болю і оніміння в шиї, болю в спині, попереку і не тільки.

     Подушка ортопедична під голову обов’язково повинна підбиратись індивідуально, якщо ж вам важко визначитись, то ви попали по адресі. Кваліфіковані спеціалісти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть швидко і просто зробити правильний вибір. Окрім того, наш інтернет-магазин пропонує максимально вигідні умови покупки і приємні ціни. Ми допоможемо зробити ваш сон міцним і здоровим.